Çalışma Saatlari Hafta içi: 08:00 - 18:00
Pazar: 10.00 - 16.00
Telefonlarımız 0534 439 21 40
Email sevenlertemizlik@gmail.com

Diyarbakır Ofis Temizliği


Ofis Temizliği Sevenler Diyarbakır Temizlik Şirketi, evden çok zaman geçirdiğiniz iş yerinize temiz ve sağlıklı ortamlar sağlamaktadır. Yetkili temizlik firmaları sayesinde hijyenik olmayan çalışma ortamlarına son verebilirsiniz.Ofis temizlik alanında çalışan bir çok firma arasından doğru bir tercih yaparak daha uygun fiyatlara temizlik işlerinizi işinin uzmanlarına yaptırabilirsiniz.

Sevenler Diyarbakır Temizlik Şirketi olarak; ofis temizlik konusunda, daha kolay ve pratik çalışma saatleri ile çalıştığınız mekanlarınızı sağlıklı hale getirmek bizim en büyük görevimizdir. Ofis temizlik, genellikle hafta sonları ve akşam part-time hizmet vererek, size hiç bir şekilde rahatsızlık vermiyoruz.

Sevenler Diyarbakır Temizlik Şirketi, iş yerinizde yaratılan sağlıklı ortamın yanı sıra iş yerindeki çalışanların motivasyonunu da olumlu yönde etkiler. Hijyenin yanı sıra görsel estetik katacak, iş yerinize gelen misafirlere karşı da mahcup olmamanızı sağlayacaktır. Ofis temizlik, müşterilerinizin ve çalıştığınız başka yöneticilerin gözünde ofisinizin prestijini arttıracaktır.

Diyarbakır Ofis Temizliği

Sevenler Diyarbakır Temizlik Şirketi, alışılmış kalıplarınızı yıkıyor.Tertemiz iş yeri garantisi veren ofis temizlik firmaları, verdiği kaliteli hizmetle en kısa sürede temizlik ihtiyacınızı karşılıyor.Zamanla temizlenmeyen ofislerimizde mikroplar toza dönüşür, hastalanmamıza yol açar.Temizlik şirketine yaptıracağınız ofis temizliği hizmetiyle bu sorunlarla karşılaşmamış olursunuz.

Ofis temizliği konusunda öncelikle bir firmadan ekspertiz hizmeti almalısınız.Ofisinizin incelendikten sonra ne zaman temizleneceğine, periyotlarına ve temizleyecek kişi sayısının belirlenmesine karar verilir. Raporlama sonucu karara varılırsa profesyonel ekip temizlik işlerinizi belirlenen aralıklarda gerçekleştirir.

Ofisinizde ve iş yerinizde, rahat ve hijyenik çalışma ortamı sağlayan temizlik şirketimiz ofislerde;

  • Bilgisayar,
  • Masa,
  • Sandalye,
  • WC banyo temizliği,
  • Mutfak,
  • Cam temizliği,
  • Ofis genel temizliği,
  • Islak zeminlerin temizliğinde hijyen kurallarına en üst seviyede dikkat ederek bakterilerin yok edilmesi gibi detaylı hususların temizliğinde uzman ekibimiz günümüz teknolojisinin yardımı ile ofis temizliğinizi yapmaktadır.

Sevenler Temizlik Diyarbakır Temizlik Şirketi
Bizi Arayın Cep Telefonu : 0534 439 21 40
Adres: Muradiye Mahallesi Cemiloğlu Cd. No:13 21090 Bağlar/Diyarbakır

Yandex.Metrica