Çalışma Saatlari Hafta içi: 08:00 - 18:00
Pazar: 10.00 - 16.00
Telefonlarımız 0534 439 21 40
Email sevenlertemizlik@gmail.com

Hakkımızda

Diyarbakır  çapında profesyonel ve kaliteli ev temizleme hizmetleri yaparak müşterilerimize mükemmellik ve özveri duygusunu yaşatıyoruz.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri lideri olarak yüksek standartlarda hizmet vermeye kararlıyız ve  kalite güvence standartlarını uyguluyoruz. Sigortalı, bağlı ve çevreye karşı sorumlu ve sürdürülebilir temizlik ürünleri kullanıyoruz.

Nasıl Başladık: Başlarımızın Öyküsü

Firmamız 2010 yılında bölgedeki ilk temizlik şirketlerinden biri olarak Diyarbakır’da  kurulmuştur.

Mükemmelliği kendisine ilke edinen Sevenler Diyarbakır Temizlik Şirketi müşterilerine kaliteli ve uygun çözümler üretmek için her zaman kendisini yeniliyor. Her geçen sektörün gereksinimlerini takip eden Sevenler Diyarbakır Temizlik Şirketi sizlere mükemmel ve güvenilir hizmet sunmaktan gurur duyuyor. Sizde Sevenler Temizlik Diyarbakır Şirketi ailesinin kalitesinden faydalanmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin….Tüm temizlik ihtiyaçlarınız şirketimiz  garantisi altında yer almaktadır.

Neden Sevenler Diyarbakır Temizlik Şirketi

  • Müşteri Odaklıyız: İşverenlerimize değilde kendimize hizmet ediyor gibi çalışıyoruz. Tecrübelerimizi değerlendiririz ve müşterilerimize temizlik alanında en iyisini sağlamak için çalışırız .
  • Çevre Dostuyuz: En iyi sonuçlar veren  doğal temizlik ürünlerini titizlikle kullanıyoruz.
  • Mükemmellik ve Yenilik: En iyi çalışma  sağlamak için personelimize her ay eğitim veriyoruz. Çevre dostu temizlik ürünlerini ve teknolojideki en yeni yenilikleri izleyerek işverenlerimizin mükemmelliği yaşatıyoruz.
  • Genişleme / Büyüme:: Kendimize temizlik alanında güveniyoruz. Sürekli büyüyor ve müşterilerimiz ile uzun vadeli çalışıyoruz. Bu sebeple, her daim daha fazla müşteriyi bizimle çalışmasını sağlıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Mükemmellik ve profesyonel bir temizlik için bizi tercih edin. Diyarbakır halkına her alanda kaliteli  temizlik hizmeti sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz işverenlerin temizlik işlerini her yaptığımızda detay odaklı, tutarlı olmak için çalışıyoruz.


Sevenler Temizlik Diyarbakır Temizlik Şirketi
Bizi Arayın Cep Telefonu : 0534 439 21 40
Adres: Muradiye Mahallesi Cemiloğlu Cd. No:13 21090 Bağlar/Diyarbakır

Yandex.Metrica