Diyarbakır Otel Temizliği

Diyarbakır Otel Temizliği

Sevenler Diyarbakır Temizlik Şirketi, Otel Temizlik genel olarak otelin odalarının temizliği, bakımı ve misafirlere hazırlanmasından, ortak alanların temizlik, bakım ve intizamından; ayrıca tüm çamaşırhane faaliyetlerinden en mükemmel şekilde faydalanmanızı sağlar.

Otel Temizleme konaklama yerlerinin seçimi esnasında müşteriye seçimi etkileyen kriterler sorulduğunda temizlik ilk sırayı almaktadır. Güler yüzlü iyi hizmet göz önünde bulundurulması gereken önemli konulardır. Pasifik temizlik hizmetleri otel temizliği ve housekeeping hizmetlerinde tecrübeli personelleriyle siz müşterilerimize çözümler sunmaktadır.

Bunun için de diğer departmanlarınızla birlikte uyumlu bir çalışma içine gireriz. Burada esas olan sizin müşterilerinizin beğeni ve memnuniyetidir. Bu yüzden bizde müşterilerimizin isteklerine uygun olarak hazırlanmış programlar doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Sevenler Diyarbakır Temizlik Şirketi Uzmanlık Alanları/ Housekeeping / Misafir odası temizliği

  • Ortak alanların temizliği
  • Çamaşırhane işlemleri
  • Restoranlar / mutfak temizliği
  • Yönetim ve denetim
  • Derinlemesine temizlik
  • İnşaat sonrası temizlik
  • Tadilat sonrası temizlik

Alışıla gelmiş otelcilik işletmelerinde “Housekeeping” hizmetleri otelin kendi bünyesinde oluşturulan personel ve ekipmanlar tarafından yapılmaktaydı, ki hala bir çoğu bu şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Diyarbakır Otel Temizliği

Ancak günümüz koşulları daha çağdaş ve daha kaliteli bir hizmet ihtiyacını ciddi bir biçimde düşünmeyi gerektirmektedir. Giderek sayıları artan Turizm/Hospitality kuruluşları, profesyonel temizlik hizmetlerinin yararlarını görmektedir. Hizmet, ekonomi ve kalite açısından getirdiği artılar herkes tarafından artık bilinir olmuştur.

Sevenler Diyarbakır Temizlik Şirketi en yeni teknolojiye göre uyarlanmış ekipman ve kimyasallar kullanarak işi hızlı ve güvenli şekilde sonuçlandırır. Bizler sizin özel ihtiyaçlarınızı, iyi planlanmış ve düzenlenmiş bakım programları altında birleştiriyoruz. Takımımızın her bir elemanı kapsamlı eğitim ve destek almaktadır.

Tüm personelimiz düzenli olarak personel toplantılarına katılır ve performans denetimlerini sürdürür. Konuklarınızın olumlu bir izlenimle ayrılmasının, sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sevenler Diyarbakır Temizlik Şirketini seçerek her bir misafirinizin mutlu bir şekilde müessesenizden ayrılacağından emin olabilirsiniz.